Objednávky
Výrobky lze objednat jakýmkoliv způsobem : Ve Vaší objednávce prosím vždy uvádějte typ a množství objednávaných výrobků, zasílací adresu a telefonické nebo e-mailové spojení na Vás. Každou objednávku Vám nejprve potvrdíme spolu termínem předpokládaného dodání.
Expedice
Objednávky jsou expedovány co nejdříve, zpravidla následující pracovní den po potvrzení. Doba dodání závisí na zvoleném způsobu přepravy.
Přeprava objednávek
V regionech Praha dodáváme zboží kurýrem, dopravné ani jiné poplatky neúčtujeme. Dodání je vždy na dohodnuté místo v dohodnutém čase. Po dohodě je možný osobní odběr v našem skladě v Praze 7.
Do ostatních regionů dodáváme zboží Vámi zvoleným způsobem. Ke každé zásilce budou účtovány skutečné náklady na přepravu a dobírku. Balné nikdy neúčtujeme.
Možné způsoby přepravy:
Česká pošta – obyčejný balíkúčtujeme 130,- Kčdodání 3-5 dnů
Česká pošta – obchodní balíkúčtujeme 180,- Kčdodání další den
Úhrada objednávek
Úhrada probíhá zpravidla hotově při převzetí zboží nebo předem převodem na bankovní účet 2800057098/2010 Zásilka vždy obsahuje daňový doklad a český návod. Jsme plátci DPH. Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH. V cenách je již zahrnut recyklační poplatek (PHE).
Možnost vrácení zboží
Nepoužité kompletní výrobky lze vrátit do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Částka zaplacená za výrobek Vám bude v takovém případě obratem vrácena na Váš účet nebo poštovní poukázkou.
Záruční a pozáruční servis
Na všechny výrobky se vztahuje záruka 24 měsíců od data prodeje. Veškerý servis zajišťujeme sami v provozovně v Praze 7.